SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Artystyczne, imprezy
06-05-2013
Show Truck to jedyna taka scena plenerowa w Polsce! Jest to profesjonalna scena wyposażona w nagłośnienie i oświetlenie, zamontowana na ciężarówce Mercedes 1117. Scena składana jest z 4 modułów wysuwanych z pod samochodu, posiada zadaszenie, garderobę, oraz pomieszczenia realizatorskie.

150,00 zł
27-04-2013
Zapraszamy do zamówienia teatrzyku na urodzinki lub inne imprezy dla dzieci. Dojeżdżamy do domów wraz z własną scenografią. Występuja u nas aktorzy z doświadczeniem. Teatrzyk dla dzieci to doskonała i nowa oferta dla naszych pociech a także ich rodziców - nasze bajki są niezapomniane! (...)

15-04-2013
Aktor, animator , konferansjer z długoletnim doświadczeniem. Poprowadzę i zaanimuję różne imprezy-wesela , okolicznościowe , karnawałowe , scenariuszowe , szkolne , przedszkolne , firmowe , eventy itd. Prowadzę warsztaty i edukacje teatralne . Posiadam uprawnienia opiekuna dzieci i młodzieży. Nawiążę(...)

1,00 zł
30-03-2013
Aktor, animator , konferansjer z długoletnim doświadczeniem. Poprowadzę i zaanimuję różne imprezy-wesela , okolicznościowe , karnawałowe , scenariuszowe , szkolne , przedszkolne , firmowe , eventy itd. Prowadzę warsztaty i edukacje teatralne . Posiadam uprawnienia opiekuna dzieci i młodzieży. Nawiążę(...)

100,00 zł
30-03-2013
URODZINY DLA DZIECI PROWADZONE PRZEZ ANIMATORÓW W PRZEBRANIACH. Wsród naszych animacji: Scooby Dooo, Tweety, Księżniczki, Monster High, Piraci, Shrek i wiele innych! Zapewniamy szereg atrkacji podczas przyjęcia; malowanie buziek, balony modelowane, tatuaże, piniata, dmuchańce, trampolina, wata(...)

25-03-2013
GRUPA TEATRALNO – ANIMACYJNA OFERUJE PAŃSTWU: Prowadzenie , konferansjerkę, dj-kę i animacje imprez –urodzinowych , wesel, firmowych, hipermarketowych, szkolnych , plenerowych , okolicznościowych , przedszkolnych, eventów itd. Spektakle teatralne dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Warsztaty(...)

85,00 zł
04-02-2013
Pałac w Paszkówce zaprasza na bal walentynkowy już 9 lutego! Cena balu 85 zł/od osoby Nocleg już od 75 zł od osoby Zarezerwuj miejsce już dziś!!! *Ilość miejsc ograniczona W celu uzyskania więcej informacji oraz rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail! Serdecznie(...)

1,00 zł
25-01-2013
Witam!!! Jestem bardzo doświadczoną akompaniatorką Świetnie czytam a'vista,gram mnóstwo koncertów Współpracuje zarówno z wokalistami jak i instrumentalistami W swoją grę wkładam mnóstwo zaangażowania,uwielbiam koncertować i robie to z ogromną pasją!!! Bardzo chętnie zagram(...)

500,00 zł
24-01-2013
Zaskocz swoich gości za małe pieniądze!!! Oferuję pokaz tańca ognia(poi) na imprezę typu wesele,urodziny,bankiety itp... Więcej szczegółów na mail lub tel. Tel.512-95-23-71 Zapraszam!!! Zrób atrakcje dla gości!!

14-01-2013
Grupę Dream Boys Chippendales tworzymy już od kilku lat. Tańczymy na imprezach panieńskich, balach, prywatkach w klubach oraz wszędzie tam gdzie jest potrzeba przeżycia silnych wrażeń dla spragnionych Pań. Każdy nasz taniec cec[wycięto]ę się odrębnością, strojów, rekwizytów, choreografii(...)

strona: |1 | 2 | 3 | 4 |


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2021 okatowice.pl Online: 1
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów