SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Najlepszy sklep z artykułami dla dzieci Wirtualne Biuro Katowice

Dam pracę
Dołącz do Respondek Team w FM - Jesteś Marką w MLM

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
24-04-2013 godz. 13:27:12
Śląskie
Katowice
529

zdjęcia dla oferty:Opis:

Witam w FM Group – nieskończone możliwości dodatkowych dochodów. FM Group to prężnie działająca Polska firma, która jest już w ponad 60 krajach świata.
FM Group poszukuje osób chętnych do współpracy polegającej na rozprowadzaniu produktów FM oraz budowaniu struktur sprzedaży.
Jeśli chcesz uzyskać dodatkowy dochód rozprowadzając oferowane przez nas wysokiej jakości produkty dostępne w zaskakująco niskich cenach, lub czujesz, że mógłbyś odnieść sukces w budowaniu struktur sprzedaży, FM Group daje Ci wspaniałą możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Wysokość oferowanego przez firmę dodatkowego dochodu uzależniona jest od prężności działania oraz wyników dystrybutora.

Niezależnie od Twojej narodowości, wykształcenia oraz zawodu, który aktualnie wykonujesz, oferujemy Ci świetne możliwości współpracy i mamy nadzieję, że dołączysz do nas już wkrótce.

Lider FM Krajczok
www.diament.fm-world.org
e-mail: fmkrajczok@gmail.com
tel. 602695566


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2017 okatowice.pl Online: 2
okatowice.pl poleca: Wypożyczalnia samochodów Katowice Prawo jazdy Katowice Projekty domów