SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Najlepszy sklep z artykułami dla dzieci Wirtualne Biuro Katowice

Domy sprzedaż
Dom do zamieszkania i na działalność w Tarnowie

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
02-03-2013 godz. 13:47:56
Małopolskie
Tarnów
460

Cena:630 000,00 zł


zdjęcia dla oferty:Opis:

Oferowany dom to budynek usytuowany w Tarnowie, bezpośrednio przy ul Krakowskiej (główna ulica miasta) ok. 800m od centrum, obok Galerii Tarnovia. Układ pomieszczeń predysponuje go w całości do prowadzenia w nim różnego rodzaju działalności gospodarczej. Tak zresztą do tej pory był wykorzystywany (piętro – mieszkanie, parter i suteryny – działalność). Układ mieszkania pozwala również na funkcjonowanie gabinetu, kancelarii czy biura. Łączna powierzchnia użytkowa 235,7 m2. Działka w pełni uzbrojona, ogrodzona, zagospodarowana zielenią wysoką i niską. Na parterze trzy pokoje ( z dwu z nich wyjście na balkon i do ogrodu ), kuchnia (pomieszczenie socjalne), łazienka, 2 wc i pomieszcz. gospodarcze. Klatka schodowa wyłożona piaskowcem. Piętro – dwa pokoje ( z jednego z nich wyjście na balkon i duży, zadaszony taras ), kuchnia oraz łazienka. Suteryna ( wejście z domu i z zewnątrz ) – pięć pomieszczeń, we wszystkich na posadzkach płytki i częściowo regipsy.
Budynek z cegły, docieplony styropianem, tynk strukturalny – akrylowy, stropy betonowe, zbrojone. Dach – konstrukcja drewniana ( wykonana w 2001r ), pokryty blachą zabezpieczoną antykorozyjnie. Budynek posiada duże, przestronne poddasze ( ok. 65 m2 ) możliwe do wykorzystania. Tynki wewnętrzne – gipsowe.
Stolarka zewnętrzna z PCW, na parterze wszystkie szyby antywłamaniowe (wymagane do ubezpieczenia) . Dwa dodatkowe wyjścia – drzwi pełne – antywłamaniowe. Stolarka wewnętrzna – drewno.
Schody na piętro i sufity na piętrze wykładane drewnem.
Instalacje – elektryczna + siła, gaz, wod-kan, c.o, telefon.
Ogrzewanie – c.o gazowe i elektryczne podłogowe.
Plac przed frontem budynku utwardzony kostką brukową, oświetlenie zewnętrzne, szeroka brama wjazdowa ( automatyczna ), bramka dla pieszych. 10 m od posesji – przystanek autobusowy.
Rok budowy 1968. W latach 1998 – 2001 gruntownie wyremontowany, z dotychczasowego stanu pozostały jedynie mury. Nowe m.in. – elewacja; konstrukcja dachu i pokrycie; stolarka; tynki; instalacje; posadzki.
Budynek nie wymaga remontów i modernizacji.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2017 okatowice.pl Online: 4
okatowice.pl poleca: Wypożyczalnia samochodów Katowice Prawo jazdy Katowice Projekty domów