SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Najlepszy sklep z artykułami dla dzieci Wirtualne Biuro Katowice

Dam pracę
Opiekunka osób starszych z prawem jazdy Anglia

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
05-08-2014 godz. 16:34:24
Śląskie
Katowice
287

zdjęcia dla oferty:Opis:

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy wstanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Opiekunka osób starszych z prawem jazdy - hrabstwo Oxfordshire

Praca na terenie pięknego miasta Oxford w Wielkiej Brytanii. Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach. Wizyty trwają od 40 do 60 min. W tym czasie wykonuję się pracę zgodną z tzw. care plan. Do zadań należy pomoc w ubieraniu się, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, lekkie prace domowe, przygotowywanie posiłków, podawanie leków itp.

Pracodawca to firma która proponuję przyszłym pracownikom zakwaterowanie za 80 GBP na tydzień, dodatek do paliwa 30 pensów za mile, służbowe auto z możliwością użytkowania poza godzinami pracy, 5 dniowe szkolenia za które pracownik otrzymuję wynagrodzenie. Pracodawca oferuję 7,50 GBP na godzinę brutto.

Możliwość pracy i zamieszkania w jednym z najpiękniejszych miast w Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

- komunikatywny poziom j.angielskiego.
- ważny paszport
- pracowitość
- prawo jazdy kat. B

Rozpoczęcie pracy: sierpień


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule Oxford


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2017 okatowice.pl Online: 11
okatowice.pl poleca: Wypożyczalnia samochodów Katowice Prawo jazdy Katowice Projekty domów