SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Sport, partnerzy do gier
20-09-2013
Serdecznie zapraszamy na nowe zajęcia Aqua Aerobiku, które odbywają się w każdy wtorek o 17.00 w Katowicach na ulicy Krzywoustego 11. AQUA AEROBIK to trening w wodzie związany ze wzmacnianiem całego ciała. Polecany każdej osobie, niezależnie od płci, wieku czy sprawności fizycznej. NIE(...)

25-04-2013
Jak w temacie - poszukuję osób z Katowic (lub mogących do Katowic dojeżdżać), które chciałyby raz na jakiś czas spotkać się po prostu, żeby razem pośpiewać. Nie chcę zakładać zespołu ani nic takiego, chcę tylko spędzać trochę czasu z ludźmi, którzy tak jak ja kochają śpiewać,(...)

11-03-2013
Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice ogłasza nabór do drużyny, zarówno do sekcji męskiej jak i nowo powstałej sekcji żeńskiej! Rekrutacja odbędzie się w niedziele 24 marca, a jej miejscem będzie sala gimnastyczna katowickiego Spodka. Wszystkie kobiety chcące dołączyć do drużyny zapraszamy(...)

300,00 zł
02-10-2012
Na początku lipca odbył się pierwszy z górskich trekkingów, które w ramach projektu „Wewnętrzne drogowskazy – kobiety wędrujące po górach” realizuje Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca, teraz zapraszamy na ostatni wypad w góry będący pożegnaniem jesieni!!!! Przedsięwzięcie(...)

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2017 okatowice.pl Online: 1
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów