SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Sprzątanie, czyszczenie
23-03-2021
Nasz zespół zajmuje się kompleksową opieką nad grobami na terenie całej Polski. Świadczymy usługi sprzątania oraz dbamy o teren wokół grobów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.istotni.pl Zamawiając naszą usługę otrzymują od nas Państwo wsparcie dedykowanego(...)

29-05-2015
Chcemy wyjść na przeciw pragnieniom naszych klientów oferujemy usługi mające na celu utrzymanie czystości w Państwa biurach. Nasze usługi wykonujemy dla osób prywatnych oraz firm. Pracownicy naszej firmy zadbają o porządek w biurach, sklepach czy halach produkcyjnych. Hunters ul. Kopernika(...)

14-05-2015
Firma Sprzątająca "Jaśmin" tel: 880 385 067 e-mail: biuro.jasmin@o2.pl Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, serwis sprzątający, utrzymanie terenów. Świadczymy swoje usługi tak dla instytucji, firm, jak i klientów indywidualnych. Gwarantujemy najwyższą jakość i przystępne(...)

1,00 zł
14-05-2015
mechaniczne zamiatanie ulic katowice 511 572 158

23-07-2014
Witam Państwa serdecznie i zarazem zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą jaką jest usługa czyszczenia studni. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku i tradycją dzięki czemu możemy sprostać każdemu wytyczonemu zadaniu stawiając duży nacisk na jakość, cenę a przede(...)

06-06-2014
Nowość! Nowa technologia termiczno-parowa i zasadowa odkażania powierzchni użytkowych (mieszkalnych i usługowych) po zwłokach, zgonach i samobójstwach. Opis usługi: Metoda termiczno-parowa i zasadowa, to nowa technologia do dezynfekcji pomieszczeń po zwłokach. Metoda jest nowa, tania i(...)

25-04-2014
Dysponujemy bogatą gamę preparatów do mycia samochodów. Sprzedawana przez nas chemia jest doskonale dopasowana do urządzeń, z którymi powinna być stosowana. Gwarantuje to wyjątkowe rezultaty czyszczenia oraz bezpieczeństwa samych urządzeń.

1,00 zł
28-01-2014
"Vector" Zanieczyszczenia pozostałe po zgonach, takie jak krew, kał czy tkanki, mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, ponieważ wywołują różnego rodzaju choroby i inne skutki uboczne. Dlatego właśnie eliminacja pozostałości po rozkładzie jest tak istotna. Nasza firma(...)

1,00 zł
24-01-2014
"Vector" Zanieczyszczenia pozostałe po zgonach, takie jak krew, kał czy tkanki, mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, ponieważ wywołują różnego rodzaju choroby i inne skutki uboczne. Dlatego właśnie eliminacja pozostałości po rozkładzie jest tak istotna. Nasza firma(...)

07-01-2014
OFERUJEMY Państwu usługi sprzątające firmy Miko Do naszych zadań należy utrzymanie czystości w mieszkaniach i domach prywatnych, w firmach, biurach, gabinetach lekarskich, lokalach użytkowych. Zajmujemy się również utrzymaniem terenów zielonych oraz odśnieżaniem.

strona: |1 | 2 | 3 |


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2021 okatowice.pl Online: 1
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów