SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Sprzątanie, czyszczenie
1,00 zł
08-11-2013
Ozonowanie to dezynfekcja oraz utylizacja nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń w jednym. Ozonowanie to także pozbycie się alergenów, wirusów, zarodników pleśni, utylizacja zapachów dymu papierosowego, spalenizny i fetorów. Ozonowanie to również odgrzybianie klimatyzacji samochodowych. Dodatkowo(...)

50,00 zł
27-07-2013
Witam państwa Naszą ofertę kierujemy do osób, które z różnych przyczyn nie mogą zadbać o groby swoich bliskich. W wybranym przez Państwa dniu umyjemy grób, zapalimy znicz i postawimy kwiaty. Nasze usługi wykonujemy w dyskrecji i poszanowaniu miejsca spoczynku zmarłego. Dzięki(...)

10-07-2013
Firma Usługowa Sprzątająca oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie sprzątania w skład których wchodzi: Hale produkcyjne Magazyny Biurowce Biblioteki i placówki oświaty Studia fotograficzne itp. Prywatne budynki mieszkalne Bardzo konkurencyjne ceny, szybkie(...)


1,00 zł
14-03-2013
OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:SPRZĄTANIA,OPRÓŻNIANIA,WYWOZU I UTYLIZACJI ZBĘDNYCH RZECZY. ----TEL:789-253-504!!!!!!! 1.SPRZĄTAMY I OPRÓŻNIAMY: -MIESZKANIA -BLOKI -PIWNICE -GARAŻE -STRYCHY -PLAC PO BUDOWIE,REMONCIE -SPRZĄTANIE NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU -SPRZĄTANIE PO OSOBACH ZMARŁYCH(...)

11-03-2013
Firma Sprzątająca "Jaśmin" oferuje: - sprzątanie mieszkań, domów, biur, obiektów handlowych, usługowych, magazynowych, produkcyjnych, - specjalistyczne sprzątanie obiektów, - niespecjalistyczne sprzątanie obiektów, - maszynowe doczyszczanie podłóg, - powłoki polimerowe zabezpieczające(...)

05-03-2013
Świadczymy profesjonalne usługi prania dywanów na miejscu u klienta oraz z odbiorem dywanów do pralni. Czyścimy również wykładziny dywanowe, meble tapicerowane dla klientów indywidualnych jak i w obiektach typu hotele biura itp. Używamy profesjonalnej chemii oraz urządzeń co pozwala nam(...)

26-02-2013
SERWIS SPRZĄTAJĄCY Oferuje kompleksowe: Sprzątanie sali przed i po weselu imprezach okolicznościowych Sprzątanie domów mieszkań po imprezach domówkach Sprzątanie mieszkań , domków,apartamentów ,biur - sprzątanie po budowie -sprzątanie po remontach -mycie okien -trzepanie dywanów(...)

26-02-2013
CZYSTY PUNKT to firma świadcząca pełen zakres usług sprzątających, zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Podejmujemy się wykonywania prac zarówno w ramach umowy stałej, jak i zleceń jednorazowych. CZYSTY PUNKT świadczy swoje usługi na terenie całego Śląska. Skontaktuj(...)

23-01-2013
Mamy do zaoferowania szeroki pakiet profesjonalnych usług, które pozwolą Państwu poczuć się we własnym domu i firmie naprawdę komfortowo. Usługi, które przygotowaliśmy zapewnią Wam czystość, porządek i poczucie bezpieczeństwa dla Was samych i bliskich, którzy codziennie zmagają się(...)

strona: |1 | 2 | 3 |


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2021 okatowice.pl Online: 2
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów