SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Sprzątanie, czyszczenie
22-01-2013
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby(...)

09-01-2013
Witam Oferujemy usługi w zakresie czyszczenia podłóg gresowych, pcv, linoleum oraz zabezpieczanie warstwą polimerową. Czyścimy również wykładziny podłogowe oraz tapicerki meblowe. Kontakt 516 919 461 Ceny od 4 zł za czyszczenie i od 1 zł za 1 warstwę polimeru

07-01-2013
"Rapid" to nowoczesna firma, świadcząca kompleksowe usługi porządkowe na terenie śląska, opolszczyzny i małopolski. Korzystamy z profesjonalnych sprzętów niemieckiej firmy Gansow. Oferta cenowa przygotowywana indywidualnie po ustaleniu zakresu i częstotliwości usług. Możliwość(...)

50,00 zł
29-09-2012
Grevit (www.grevit.pl) opieka nad grobami Firma zajmuje się czyszczeniem nagrobków, w swojej ofercie posiadamy również znicze, wiązanki, stroiki na Wszystkich Świętych, kwiaty, sadzonki, inne produkty związane z estetyką nagrobka. grevit.pl --> wejdź i zobacz jak proste może być(...)

19-09-2012
Firma sprzątająca oferuje: - sprzatanie mieszkań, domów, biur, garaży, - mycie okien, - sprzątanie po remontach, - sprzątanie po imprezach, - prasowanie i inne usługi związane z prowadzeniem domu, - maszynowe doczyszczanie podłóg, - odśnieżanie. Przykładowa cena "zwykłego"(...)

strona: |1 | 2 | 3 |


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2021 okatowice.pl Online: 3
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów