SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Kursy, szkolenia
Szkolenie Cpc Katowice - Certyfikat Kompetencji Zawodowych K

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-07-2015 godz. 08:21:40
Śląskie
Katowice
641

Cena:1 200,00 zł


Opis:

Licencja na przewóz rzeczy , spedycja.
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które odbędzie się w Katowicach w dniach 25 – 28 września 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) .
Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.
Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie.
W odróżnieniu od amatorskich ośrodków, nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia , aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.
Serdecznie zapraszamy osoby, które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem .
Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu w ITS.
Zapraszamy KOAL.

www.koal.com.pl
tel:536-499-499
tel:503-761-598
Cena szkolenia 1200 zł.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2021 okatowice.pl Online: 3
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów