SZUKAJ

Wyszukiwanie Zaawansowane

Wirtualne Biuro Katowice

Usługi
07-08-2015
Samochody były, są i będą naszą pasją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług. Dla nas najlepsza reklama to zadowolony klient, który bez zastanowienia poleci naszą firmę znajomym. Dlaczego właśnie My? - podchodzimy do(...)

03-06-2015
Dostarczę przesyłkę lub osobę w dowolne miejsce na terenie Polski. Szybko, dyskretnie o każdej porze i bez zbędnych formalności. Możliwość umówienia terminu z wyprzedzeniem jak i w trybie natychmiastowym o ile jestem wolny :) Transport: samochód osobowy Kontakt: 535 517 057

07-05-2015
Odbiór i utylizacja olejów przepracowanych. Odbieramy i utylizujemy przepracowane oleje silnikowe, przekładniowe oraz hydrauliczne, a także mix tych olejów. Wystawiamy dokument o utylizacji KPO, przejmujemy pełną odpowiedzialność za odpad. Posiadamy decyzje i pozwolenia na transport oraz zbieranie(...)

06-05-2015
Aktualna wiosenna promocja: - 10% rabatu na serwis klimatyzacji - bezpłatny samochód zastępczy - przy serwisie olejowym płacisz tylko za części więcej na : http://fordslawek.pl/

28-03-2015
Dlaczego właśnie My? - podchodzimy do klienta indywidualnie - posiadamy spore doświadczenie w branży - dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem - zapewniamy liczne promocje i rabaty - jesteśmy konkretni - terminowi - zaangażowani w swoją pracę - chętnie podejmujemy się nowych wyzwań -(...)

26-03-2015
Dlaczego właśnie My? Ponieważ : - podchodzimy do klienta indywidualnie - świadczymy usługi na najwyższym poziomie - oferując przy tym niewygórowane stawki cenowe - nasz zespół jest wykwalifikowany - zdeterminowany do pracy - jesteśmy konkretni - terminowi - oferujemy auto części(...)

11-03-2015
Czujnik G200 OBJAWY USZKODZENIA" - zapalenie kontrolki esp , - kontrolka ESP zapala się a raz gasnie Naprawa elektroniki samochodowej na całą Polskę i zagranice. Eltronic - Lis Mateusz Rumia 84-230 Lipowa 42 Dowiesz się więcej pod naszym numerem telefonu: Można nas znaleźć w internecie,(...)

11-03-2015
Naprawa i programowanie sterowników silnika firmy: Delfi Delco,Delco Old, EDC15, EDC16U1, Siemens Simtec 70, Simtec 71, montowanego w samochodzie marki Opel modele: Astra, Corsa, Meriva, Vectra, Zafira i inne. Naprawa elektroniki samochodowej na całą Polskę i zagranice. Eltronic - Lis Mateusz Rumia(...)

11-03-2015
OBJAWY USZKODZEN: Skrzynia przechodzi w tryb awaryjny Szarpie przy włączeniu na pozycję „D” lub „R” Rusza z trzeciego biegu jeżeli świeci się kontrolka „MIL” Autko nagle włącza w tryb awaryjny wystarczy wyłączyć i włóczyć zapłon i wszystko wraca do normy Jeżeli podłączymy(...)

10-03-2015
OBJAWY USZKODZONEGO STEROWNIKA: -Problemy z odpaleniem auta -Gdy już odpali po rozgrzaniu nie reaguje na pedał gazu lub gaśnie -Można tez zaobserwować ciemniejszy dym z tłumika -Usterka występowała coraz intensywniej, aż doszło do trwałego uszkodzenia -czyli brak możliwości odpalenia Naprawa(...)

strona: |1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informacje na ten temat dostępne są w załączniku do regulaminu - REGULAMIN
Copyright © 2012-2021 okatowice.pl Online: 3
okatowice.pl poleca: Prawo jazdy Katowice Projekty domów